Dr. Santé krém na ruce s bambuckým máslem 75 ml

Dr. Santé krém na ruce s bambuckým máslem 75 ml
29,9 Kč 24,7 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně nedostupné
Osobně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód002.09.0001
Cena po registraci:28,4 Kč s DPH

 

VÝŽIVA A OCHRANA

Obsahuje 10% přírodního másla intenzivní výživa a péče o ruce.

Výživný krém na ruce s příjemnou texturou a jedinečnou bohatou ořechovou vůní. Krém s bambuckým máslem se okamžitě vstřebává, takže pokožka je jemná a hladká. Je ideální pro velmi suchou pokožku.

Mastné kyseliny přítomné v oleji mají ochranný účinek - chrání pokožku před dehydratací. Vynikající pro používání v zimním období. Naneste krém nejen na ruce, ale i na lokty, pro jemnost a hladkost pokožky. Používejte krém na nehty a kutikuly - pro lepší péči o nehty.

VÝŽIVA A OCHRANA obsahuje 10% přírodního másla intenzivní výživa a péče o ruce. Výživný krém na ruce s příjemnou texturou a jedinečnou bohatou ořechovou vůní. Krém s bambuckým máslem se okamžitě vstřebává, takže pokožka je jemná a hladká. Je ideální pro velmi suchou pokožku. Mastné kyseliny přítomné v oleji mají ochranný účinek - chrání pokožku před dehydratací. Vynikající pro používání v zimním období. Naneste krém nejen na ruce, ale i na lokty, pro jemnost a hladkost pokožky. Používejte krém na nehty a kutikuly - pro lepší péči o nehty.

PopisTechnické parametry